Kontaktai
Kęstutis Mazurkevičius
Projekto vadovas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365009,
Kestutis.Mazurkevicius@santa.lt
Vanda Vainauskienė
Viešųjų pirkimų vyresnysis specialistas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365002,
Vanda.Vainauskiene@santa.lt
Liuda Grigentienė
Projekto vyriausiasis buhalteris
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365007,
Liuda.Grigentiene@santa.lt
Loreta Baziūtė
Techninis darbuotojas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365098,
Loreta.Buziute@santa.lt
Romualdas Jonas Kizlaitis
Vyriausiasis spec. informacinėms tech.
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365005,
Romualdas.Kizlaitis@santa.lt
Dalius Varkulevičius
Techninis darbuotojas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365300,
Dalius.Varkulevicius@santa.lt
Algirdas Janutėnas
Infrastruktūros specialistas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365015,
Algirdas.Janutenas@santa.lt
Elena Jelmokienė
Techninis darbuotojas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365016,
Elena.Jelmokiene@santa.lt
Vacė Vasiliauskienė
Viešųjų pirkimų specialistas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365025,
Vace.Vasiliauskiene@santa.lt
Angelija Urbanavičienė
Techninis darbuotojas
VUL Santariškių klinikos, Santariškių g. 2
Tel. 8 5 2365307,
Angelija.Urbanaviciene@santa.lt
 ......              .....................
 
 
       Atgal

Rytų Lietuvos Kardiologijos Projektas | 2005 | WebMaster